RUPAUL

RUPAUL’S DRAG RACE: WERQ THE WORLD TOUR

5 november 2019 Uit Door de redactie gepubliceerd persbericht

Singles' Day

RUPAUL’S DRAG RACE: WERQ THE WORLD TOUR, NAAR AFAS LIVE OP 12 JUNI 2020

Op vrijdag 12 juni komt de grootste drag show ter wereld, RuPaul’s Drag Race: Werq The World, naar AFAS Live in Amsterdam. De vierde editie van deze tour bevat een gloednieuwe productie met vele bekende gezichten uit de serie RuPaul’s Drag Race. De kaartverkoop start aanstaande vrijdag 8 november om 10:00 uur via Ticketmaster.

RuPaul’s Drag Race: Werq The World staat bekend om zijn geweldige producties, en deze vierde iteratie van de baanbrekende tour is daarop geen uitzondering. In 2020 heeft een experiment dat mis is gegaan ervoor gezorgd dat Drag Race-jurylid en Strictly Come Dancing-ster Michelle Visage in andere tijden is beland met geen mogelijkheid om terug te keren naar ‘huis’. Kameron Michaels, Kim Chi, Monet X Change, Plastique Tiara, Shea Coulee, Vanessa Vanjie Mateo and Yvie Oddly nemen het publiek mee op reis door iconische tijdsperioden in de hoop dat zij hun weg terug zullen vinden naar het heden.

De tour gaat nog een stapje verder en debuteert in de grootste zalen in Europa met een productie die niet onderdoet voor een groot popconcert – een primeur voor elke dragproductie. De tour wordt op 6 mei afgetrapt in Aberdeen en doet naast Amsterdam ook steden als Parijs, Madrid en Berlijn aan, om vervolgens op 14 juni af te sluiten in Antwerpen.

WERQ THE WORLD TOUR 2020
Wed, May 6, Aberdeen, U.K. P&J Live Arena
Thu, May 7, Manchester, U.K. Manchester Arena
Fri, May 8, Glasgow, U.K. SEC Hydro Arena
Sun, May 10, Cardiff, U.K. Wales Millennium Centre
Tue, May 12, Birmingham, U.K. Arena Birmingham
Wed, May 13, Paris, France Zénith Paris – La Villette
Fri, May 15, London, U.K. The SSE Arena, Wembley
Sun, May 17, Dublin, Ireland 3Arena
Thu, May 21, Lisbon, Portugal Coliseu dos Recreios
Fri, May 22, Madrid, Spain Palacio Vistalegre
Sat, May 23, Barcelona, Spain Sant Jordi Club
Tue, May 26, Marseille, France Le Silo
Wed, May 27, Milan, Italy Teatro Arcimboldi
Sat, May 30, Berlin, Germany Tempodrom
Wed, Jun 3, Oslo, Norway Folketeateret
Thu, Jun 4, Stockholm, Sweden Cirkus
Fri, Jun 5, Copenhagen, Denmark K.B. Hallen18
Sat, Jun 6, Hamburg, Germany Barclaycard Arena
Sun, Jun 7, Cologne, Germany Lanxess Arena
Wed, Jun 10, Vienna, Austria Gasometer
Fri, Jun 12, Amsterdam, Netherlands AFAS Live
Sun, Jun 14, Antwerp Stadsschouwburg

RUPAUL’S DRAG RACE: WERQ THE WORLD TOUR 2020
Vrijdag 12 juni 2020

Aanvang: 20:00 uur | Vanaf €39,20 (incl. servicekosten)

Meer info over deze show vind je op: mojo.nl/rupaulsdragrace
De kaartverkoop voor de show start vrijdag 8 november om 10:00 via www.ticketmaster.nl en 0900 – 300 1250 (60 cpm).

Bol.com Algemeen