RAG’N’BONE MAN ZONDAG 3 APRIL IN AFAS LIVE

RAG’N’BONE MAN ZONDAG 3 APRIL IN AFAS LIVE

21 juni 2021 0 Door Nieuws Online Redactie

Zondag 3 april 2022 geeft de Britse zanger Rag ’n’ Bone Man een concert in AFAS Live in Amsterdam in het kader van zijn Life By Misadventure Tour. De kaartverkoop hiervoor start aanstaande vrijdag om 10.00 uur via Ticketmaster.

De veertiendaagse Europese tournee begint op 13 maart in Barcelona en reist langs verschillende concertzalen in Lyon, Milaan, München, Wenen, Praag, Berlijn, Hamburg, Kopenhagen, Brussel, Luxemburg, Keulen, Parijs en eindigt op 3 april in Amsterdam.

De aankondiging van het Europese deel van de tour volgt op de release van het langverwachte tweede album Life by Misadventure van de multi-platina zanger en de bekendmaking van zijn twaalfdaagse tour in het Verenigd Koninkrijk dit najaar. Als één van de meest succesvolle Britse artiesten van het afgelopen decennium, is Rag’n’Bone Man klaar om zichzelf te laten zien als een authentieke en originele muzikant. Fans kunnen rekenen op een unieke en niet te missen show van Rag’n’Bone Man met vertolkingen van zijn grote hits “Human”, “Skin”, “Giant”, “Run” en het veelgeprezen “All You Ever Wanted”.

RAG’N’BONE MAN EUROPESE TOUR DATA

Sun 13 Mar-22 Spain, Barcelona Razzmatazz
Tue 15 Mar-22 France, Lyon Le Radiant
Wed 16 Mar-22 Italy, Milan Fabrique
Sun 20 Mar-22 Germany, Munch Zenith
Tue 22 Mar-22 Austria, Vienna Gasometer
Wed 23 Mar-22 Czech Republic, Prague O2 Universum
Thu 24 Mar-22 Germany, Berlin Verti Music Hall
Sat 26 Mar-22 Germany, Hamburg Zeltphilharmonie
Sun 27 Mar-22 Denmark, Copenhagen Royal Arena
Tue 29 Mar-22 Belgium, Brussels Forest National
Wed 30 Mar-22 Luxembourg Rockhal
Thu 31 Mar-22 Germany, Cologne Palladium
Sat 02 Apr-22 France, Paris Salle Pleyel
Sun 03 Apr-22 Netherlands, Amsterdam AFAS Live

EERDER AANGEKONDIGDE RAG’N’BONE MAN U TOUR DATA

Sun 17 Oct-21 UK, Brighton Brighton Centre
Mon 18 Oct-21 Ireland, Dublin Olympia Theatre
Tue 19 Oct-21 UK, Belfast Waterfront Hall
Thu 21 Oct-21 UK, Leeds O2 Academy
Fri 22 Oct-21 UK, Bristol O2 Academy
Sat 23 Oct-21 UK, Bournemouth O2 Academy
Mon 25 Oct-21 UK, Glasgow O2 Academy
Tue 26 Oct-21 UK, Edinburgh Edinburgh Corn Exchange
Thu 28 Oct-21 UK, Plymouth Pavilion
Fri 29 Oct-21 UK, Manchester O2 Apollo
Sun 31 Oct-21 UK, Birmingham O2 Academy
Mon 01 Nov-21 UK, Norwich UEA
Wed 03 Nov-21 UK, Newcastle O2 Academy
Thu 04 Nov-21 UK, Liverpool Liverpool University (Mountford Hall)
Sat 06 Nov-21 UK, London Eventim Apollo

RADIO VERONICA PRESENTEERT
RAG’N’BONE MAN | LIFE BY MISADVENTURE TOUR
Zondag 3 april 2022 | AFAS Live – Amsterdam

Aanvang: 20:00 uur | Entree: €50,40,- (incl. servicekosten)

Meer info over dit concert vind je op: mojo.nl/ragnboneman
De kaartverkoop voor het concert start vrijdag 25 juni om 10.00 uur via www.ticketmaster.nl en 0900 – 300 1250 (60 cpm).