KHALID MET ZIJN ‘FREE SPIRIT WORLD TOUR’ OP 1 OKTOBER NAAR...

KHALID MET ZIJN ‘FREE SPIRIT WORLD TOUR’ OP 1 OKTOBER NAAR…

9 april 2019 Uit Door onze nieuws redactie
Op dinsdag 1 oktober komt multi-platina artiest Khalid voor een concert naar de Amsterdamse Ziggo Dome. Deze show staat in het teken van zijn ‘Free Spirit World Tour’. De aankondiging van deze tour volgt op de release van zijn langverwachte album Free Spirit, afgelopen vrijdag 5 april. De kaarten voor de show in de Ziggo Dome gaan vrijdag 12 april, om 10 uur, in de verkoop via Ticketmaster.
De vijfvoudig Grammy-genomineerde Khalid trapt zijn tour af op 9 september in Hamburg. Tussen meerdere data in bijvoorbeeld het VK, Scandinavië, Duitsland en Frankrijk, strijkt de Free Spirit World Tour op 1 oktober neer in de Amsterdamse Ziggo Dome.

Sinds zijn debuutsingle uit 2016, Location, maar liefst 4 keer platina werd, heeft Khalid zijn wereldwijde status als één van de grootste beloftes uit de recente muziekgeschiedenis meer dan bewezen.
Inmiddels heeft hij al een indrukwekkende rij awards achter zijn naam staan, ontvangen van MTV, Billboard en bijv BET.

De vorige show van Khalid in 2018 in Paradiso verkocht in enkele minuten uit, en na verplaatsing naar AFAS waren ook deze tickets binnen no time weg. Deze nieuwe tour biedt zijn loyale fanbase de mogelijkheid om zijn grootste hits mee te maken, evenals de muziek van zijn nieuwe album Free Spirit.

Fans van Khalid worden opgeroepen zich aan te melden voor zijn Whatsapp-service via www.khalidnl.com zodat ze als eerste alles horen rondom de artiest Khalid, de tour en zijn releases.

Khalid bracht onlangs zijn nieuwe single ‘Talk’ uit. Hij schreef dit nummer zelf en het is geproduceerd door Disclosure. ‘Talk’ is de eerste single van ‘Free Spirit’.

‘Khalid Free Spirit World Tour’ 2019 UK and European Dates:
Monday 9th September, Hamburg Germany, Barclaycard Arena
Wednesday 11th September, Stockholm Sweden, Hovet
Friday 13th September, Oslo Norway, Spektrum
Saturday 14th September, Copenhagen Denmark, Royal Arena
Tuesday 17th September, London UK, O2 Arena
Friday 20th September, Glasgow UK, SSE Hydro
Saturday 21st September, Birmingham UK, Genting Arena
Sunday 22nd September, Leeds UK, First Direct Arena
Tuesday 24th September, Dublin Ireland, 3Arena
Wednesday 25th September, Belfast Northern Ireland, TheSSE Arena
Saturday 28th September, Frankfurt Germany, Jahrhunderthalle
Sunday 29th September, Antwerp Belgium, Lotto Arena
Tuesday 1st October, Amsterdam Holland, Ziggo Dome
Wednesday 2nd October, Oberhausen Germany, Kopi Arena
Saturday 7th – Monday 9th September, Berlin, Germany Lollapalooza
Friday 4th October, Paris France, Olympia
Sunday 6th October, Luxembourg, Rockhal
Tuesday 8th October, Zurich Switzerland, Samsung Hall
Wednesday 9th October, Munich Germany, Zenith
 
Website: http://www.khalidofficial.com
Facebook: https://www.facebook.com/thegreatkhalid
Twitter: https://twitter.com/thegreatkhalid
Instagram: https://www.instagram.com/thegr8khalid
538 en XITE present
Khalid – Free Spirit World Tour 2019
Dinsdag 1 oktober 2019  | Ziggo Dome – Amsterdam

Aanvang: 20.00 uur | Entree: vanaf €38,08 (incl. servicekosten)

Meer info vind je op: www.mojo.nl/khalid
De kaartverkoop voor het concert start vrijdag 12 april om 10.00 uur via www.ticketmaster.nl en 0900 – 300 1250 (60 cpm).
Nieuws delen met je vrienden

nieuws brief