FEI Nations Cup internationale wedstrijden 7 t/m 13 juni 2021

FEI Nations Cup internationale wedstrijden 7 t/m 13 juni 2021

9 juni 2021 Uit Door Redactie: Henk van Antwerpen

Aaande vrijdag starten de springruiters van TeamNL in La Baule in de tweede FEI Nations Cup (1e divisie). Bondscoach Rob Ehrens heeft een sterk team opgesteld met Willem Greve, Marc Houtzager, Frank Schuttert en Harrie Smolders. In Denemarken komt een team Oranje-jassen aan de start in de EEF Nations Cup. Ook de springjeugd heeft landenwedstrijden in het Duitse Hagen. Hier komt ook de dressuurjeugd aan de start. Verder rijden Nederlandse springruiters in België, Frankrijk en Amerika.

In eigen land is in Kronenberg een internationale wedstrijd voor de para-dressuurruiters. Ook hier zijn TeamNL ruiters goed vertegenwoordigd.

Verder zijn Nederlandse eventingruiters op wedstrijden in Bicton en Westerstede. Voor de Nederlandse voltigeurs is een mooie wedstrijd in Saumur. Daarnaast is in Frankrijk nog een endurancewedstrijd met Nederlandse deelname die strijden over afstanden van 160 km, 100 km en ook rijden hier Young Riders en Junioren.

Kronenberg CPEDI3* Nederland – 10 t/m 13 juni 2021 dressuur

Tel: 0031-611256904

E-mail: csi@peelbergen.eu

Website: www.peelbergen.eu/Uitslagen

CPEDI3*

Loes Cevaal (Holten) – Happy Hero I I

Nicole den Dulk (Elen) – Wallace N.O.P.

Rixt dan der Horst (Bergeijk) – Findsley N.O.P.

Frank Hosmar (Haarle Gem Hellendoorn) – Alphaville N.O.P., Guetta

Melissa Janssen (Brunssum) – Dreamy-Boy

Sandra Jeuken (De Mortel) – Grando

Britney de Jong (Utrecht) – Caramba

Glasten Krapels (Ingen) – Windhook

Lotte Krijnsen (Enschede) – Rosenstolz

Anni Meijer (Stokkum) – Istmo de Lyw

Annemarieke Nobel (Schoonloo) – Doo Schufro

Yvette Overgoor (Borculo) – Alexander

Maud de Reu (Zwolle) – Webron N.O.P.

Esra de Ruiter (Nistelrode) – Halloween

Demi Uijtewaal (Almere) – Winando RFS

Sanne Voets (Berghem) – Demantur RS2 N.O.P.

Tessa Baaijens – Van de Vrie (‘s-Heer Hendrikskinderen) – Happy Grace

Hagen a. T. W. CDICh-A/ CDIJ/ CDIOCh/ CDIOJ/ CDIOP/ CDIOY/ CDIP/ Duitsland – 8 t/m 13 juni 2021 dressuur

Tel: 0049-5401896238

E-mail: c.verwey@psi-sporthorses.de

Website: future-champions.de/Uitslagen

CDIOY Young Riders

Jade Oord (Vijfhuizen) – Chireine

Sanne Paulissen (Koningsbosch) – Flügel

Coco Soffers (Nispen) – Global’s Formidable

CDIY Young Riders

Sharina Mandemakers (Giessen) – Guns N’ Roses

CDIJ Junioren

Linde Hofs (Hengelo Gld) – Cerano Caramel

CDIOCh Children

Sophie van Iwaarden (Krabbendijke) – Hermès Mithras

Fleur Kempenaars (Oud Gastel) – Armano

Isabelle Saton (Sonnega) – Capricho LIII

CDIOP Pony’s

Esmee Boers (Nieuw-vennep) – Orchard Red Prince

Senna Evers (Grootebroek) – Majos Cannon

CDIP Pony’s

Isa Hollands (Schimmert) – Mabeline’s Floran

Yasmin Westerink (Oldebroek) – Brasil

La Baule CSI1*/ CSIO5*-NC EUD1 Frankrijk – 10 t/m 13 juni 2021 springen

Tel: 0033-240600280

E-mail: organisation@labaule-cheval.com

Website: www.labaule-cheval.com/Uitslagen

CSIO5*-NC EUD1 Nations Cup

Willem Greve (Markelo) – Grandorado TN, Highway TN, Zypria S  N.O.P.

Marc Houtzager (Rouveen) – Sterrehof´s Calimero, Sterrehof’s Dante N.O.P., Sterrehof’s Edinus

Frank Schuttert (Ommen) – Carolina, Latina van het Avenhof, Lyonel

Harrie Smolders (Lage Mierde) – Bingo du Parc, Dolinn N.O.P., Escape Z

Uggerhalne CSIO3* Denemarken – 10 t/m 13 juni 2021 springen

Tel: 0045-40254986

E-mail: jt@equitour.dk

Website: www.equitour.dk/Uitslagen

CSIO3* Nations Cup

Michael Greeve (Veeningen) – Fernando, Guan GJB, High Big Andi K

Jens van Grunsven (Erp) – Doma Sue, Greatlight, Heathrow

Patrick Lemmen (Grashoek) – Full Option van’t Zand, Luigi U.B.

Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) – Good Farming HS, Hertogin van de Kouberg, Monte Carlos

Jur Vrieling (Holwierde) – Chabada de l’Esques, Etoulon VDL, Long John Silver 3

Opglabbeek CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* incl. 8yo België – 9 t/m 12 juni 2021 springen

Tel: 0032-89201800

E-mail: showoffice@sentowerpark.com

Website: www.sentowerpark.com/Uitslagen

CSI2*

Kevin Beerse (Wergea) – Camelot, Fenia, Gilona AO

Kessy van Berlo (Veghel) – Erma

Larissa Bijl (Deurne) – I’m the next be gentle, Inspector

Stefanie Carroll (Bocholt) – High Point VDL, Immanuel R

Manon Hees (Meterik) – Echo vh Gerendal Z, Gerry Butler

Stefanie Heins (De Schiphorst) – Guilietta, Silverado

Michel Hendrix (Kessel Lb) – Hendrick’s HX, Hero, I Think I Can HX

Niels Knape (Swalmen) – Mister Brown Di Magico, Name it

Ruben Lamers (Oudsbergen) – Embassador JT Z

Tom Martens (Ospel) – I’m a Star, Iwan, Une Adelheid Z

Johnny Pals (As) – Carlotta, Excentriek

William Schreuder (Baexem) – Quint

Gerco Schröder (Tubbergen) – Glock’s Lausejunge, Ivan

Leon Thijssen (Sevenum) – Faithless MVDL, For President, Zeppe Blue

CSI1*

Kevin Beerse (Wergea) – Khinula -N

Kessy van Berlo (Veghel) – Isabel

Niels Knape (Swalmen) – Ganturano

Lonneke Mulder (Sittard) – Con Calato

Johnny Pals (As) – Captain Cooper

Charlotte Pals – Verhagen (As) – Beau van de Hagenhorst, Jabab CB

CSIYH1* incl. 8yo

Kessy van Berlo (Veghel) – Kaboom

Larissa Bijl (Deurne) – Kadiva

Stefanie Heins (De Schiphorst) – Tassilo

Michel Hendrix (Kessel Lb) – James Bond HX

Jelmer Hoekstra (Middelharnis) – Casilo CEN, Filou du Cache Pot Z, Orta de Reve

Niels Knape (Swalmen) – Idagonda

Claudia Kos (Zuid-Scharwoude) – Gwen Stefani, Katarina van ‘t Huka Z, Kiss Me Society

Ruben Lamers (Oudsbergen) – Alvisto van ‘t Bergerven Z, Louann

Lonneke Mulder (Sittard) – Ciao Bella

Johnny Pals (As) – Interadel BH, L’extreme BH

Gerco Schröder (Tubbergen) – Glock’s Brilliant Berlin, Glock’s Novellist, Golden Shadow

Charlotte Pals – Verhagen (As) – Madame de Tiji

Lier CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* België – 10 t/m 13 juni 2021 springen

Tel: 0032-33349802

E-mail: csilier@azelhof.be

Website: www.azelhof.be/Uitslagen

CSI2*

Remco Been (Winterswijk Miste) – Balou, Granny Smith Apple, Las Vegas

Marco Brinkman (Twello) – Iniesta

Bart de Bruijn (Loenen aan de Vecht) – Cassy de la Valiere, Donald Z, Quizz ASK

Aniek Diks (Vorstenbosch) – Greenday

Kelly Jochems (Achtmaal) – Eowan A, Hakan

Kevin Jochems (Sliedrecht) – Carte Blanche, Flying Jackie, Milana van de Nianahoeve

Lianne Korevaar (Rotterdam) – Diamond For Pleasure, International

Ruben Romp (Goirle) – Bugatty Go, Daddycool Go, Hiek`n

CSI1*

Annabel Adriaanssen (Aagtekerke) – Ponyhof’s Ice Boy

Remco Been (Winterswijk Miste) – Havanna

Kelly Jochems (Achtmaal) – Bless you, Careful Habibty

Lianne Korevaar (Rotterdam) – Cellestino

Iris Looymans (Vught) – Lamborghini Z

Roosmaryn Roelofs (Soest) – Baloustair, RVB Robin Hood

Desiree van der Veek (Lisserbroek) – Hilton

Jasmijn Westerbeke (Vrouwenpolder) – Diluxe

CSIYH1*

Remco Been (Winterswijk Miste) – Jasper

Marco Brinkman (Twello) – Jonas, Panenka de Kalvarie

Bart de Bruijn (Loenen aan de Vecht) – Comme D’Amour Z, Prince van de Coninckshoeve

Aniek Diks (Vorstenbosch) – Compire Z

Kevin Jochems (Sliedrecht) – Jannan Girl BH

Iris Looymans (Vught) – Primero H.H. van de Ruiter

Peggy Looymans (Vught) – Kupardie

Ruben Romp (Goirle) – Cipressa vd Esberg Z, Jacquet Go

Deauville CSI2*/ CSI1*/ CSIAm-A Frankrijk – 10 t/m 13 juni 2021 springen

E-mail: contact@pole-international-cheval.com

Website: www.pole-international-cheval.com/event/csi-amateur-gold-tour-ffe-esthederm

CSI2*

Lars Kersten (Egchel) – Kaddee van de Knuffel, Miss Plot van de Knuffel, Quatta NH Z

CSI1*

Lars Kersten (Egchel) – Ici Paris

Sancourt CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1*/ CSIAm-A Frankrijk – 10 t/m 13 juni 2021 springen

E-mail: mazy.pierre@wanadoo.fr

Website: www.aper-equitation.fr/fr/cso554/csi-am-yh-sancourt

CSI2*

Rowen van de Mheen (Hoevelaken) – Q-Verdi

CSI1*

Rowen van de Mheen (Hoevelaken) – Hoznayo

St Tropez – Grimaud CSI4*/ CSI2*/ CSI1* Frankrijk – 9 t/m 13 juni 2021 springen

Tel: 0033-648140655

E-mail: contact@jumping-grimaud.com

Website: www.jumping-golfe-saint-tropez-en.hubside.fr/Uitslagen

CSI2*

Kim Emmen (As) – Origi van de Bandam, Warriors Glory

Lexington, Horse Park KY CSI2* USA – 9 t/m 13 juni 2021 springen

E-mail: derek@splitrockjumpingtour.com

Website: splitrockjumpingtour.com

CSI2*

Wim Janssen (Wellington – Florida) – Quadros 3

Hagen a. T. W. CSIOCh/ CSIOJ/ CSIOP/ CSIOY Duitsland – 8 t/m 13 juni 2021 springen

Tel: 0049-5401896238

E-mail: hd@psi-sporthorses.de

Website: future-champions.de/Uitslagen

CSIOY Young Riders

Niels Kersten (Egchel) – Famous H, High Hopes SFN

Iris Michels (Liessel) – Bugano de l’Abbaye, Flora

Skye Morssinkhof (Hierden) – Bamalou d l’Ecuyer, G-Vingino-Blue

Celeste van der Poel (Den Horn) – Romina

Tom Schellekens (Esbeek) – Casander, Fiarabo

CSIOJ Junioren

Wesley de Boer (Nieuwleusen) – Icarinda, Sisi

Mila Everse (Waddinxveen) – Orso del Terriccio

Senna Everse (Waddinxveen) – Grodino, Kerswin van ‘t Roosakker

Amber van Marle (Ambt Delden) – Gregorius v/d Vrendt

Thijmen Vos (Wierden) – Calgary 56, Ive Got the Key

Meike Zwartjens (Raalte) – Twister De La Pomme

CSIOCh Children

Daan Adams (Veldhoven) – Cherokee, Ginette VD Kempenhoeve

Maud Agterberg (Hagestein) – Eloubet, Limoncello

Jersey Kuijpers (Helmond) – JK Horsetrucks Hopefull, JK Horsetrucks Quanta Questa

Yoni van Santvoort (Nuenen) – Bulavsco, Esprit

Britt Schaper (Ommen) – Bad Boy, In The Air

CSIOP Pony’s

Logan Fiechter (Merksplas) – Minerva For Play, Mixed by Thunder van de Zuuthoeve

Wesley ter Harmsel (Enter) – FC Twente E.B.

Siebe Leemans (Oost West en Middelbeers) – Noriego vd Riloo, Voodstock de l’Astree

Renske van Middendorp (Kootwijkerbroek) – Burito’s Tiego, Burito’s Elegance

Milan Morssinkhof (Hierden) – Carrick 13

Joyce Wolters (Montfort) – Karl van Orchid’s

Bicton CCI4*-L/ CCI4*-S/ CCIU254*-L Groot-Brittannië – 9 t/m 13 juni 2021 eventing

Tel: 0044 -1395441162

Website: www.bicton-arena.co.uk/Uitslagen

CCI4*-L

Andrew Heffernan (Cheshire) – Harthill Phantom

CCI4*-S

Andrew Heffernan (Cheshire) – Castle View Larry, Gideon

CCIU254*-L

Nina de Haas (Hengstdijk) – Divine H.E.

Westerstede CCI2*-S/ CCI2*-L/ CCI3*-L/ CCI3*-S/ CCI1*-Intro/ C Duitsland – 9 t/m 13 juni 2021 eventing

E-mail: uwemeyerarc@gmail.com

Website: www.ammerlaender-reitclub.de/Uitslagen

CCI3*-L

Els Driehuyzen (Oosterwolde Fr) – Goldhaers Bolanitas

CCI3*-S

Sanne de Jong (Aalsmeer) – Darius de Bas, Jarelly MBF, Jersey MBF

CCI2*-L

Merel Blom (Aalten) – Canadian Club M

Loïs Joosse (Lemele) – Fighting Giralda G

CCI2*-S

Maria Appelboom (Hierden) – Da Vinci

Lianne Chardon (Den Hoorn Zh) – Bon Jovi

CCI1*-Intro

Jeannette Chardon (Den Hoorn Zh) – IJsbrand

Maxime van Tatenhove (Gapinge) – Hestia

Saumur CVI1*/ CVI2*/ CVI3*/ CVIJ1*/ CVICh1*/ CVIJ2*/ CVIC Frankrijk – 11 t/m 13 juni 2021 voltige

Tel: 0033-241673637

E-mail: comite@saumur.org

Website: www.saumur.org

CVI1*

Anne van Bebber (Nijmegen) –

Wilke van de Coolwijk (Den Dungen) – Izmir ‘H’

Geertje van der Meer (Roelofarendsveen) –

CVI2*

Sofie van der Laan (Den Dolder) – C.S.I.

CVI3*

Rian Pierik – Bongers (Handel) – Chameur

Cynthia Danvers (Bilthoven) –

Elle van Dijk (Odiliapeel) – Cédric, J ‘ Adore LH

Quincy Felicia (Handel) – Chameur

Jinte Pierik (Boekel) – Doemaar

Joske van Koelen (Hoogland) –

Sander Pannekoek (Cuijk) –

Marielle van Dijk – Van Peters (Odiliapeel) –

Diede Pierik (Handel) –

Meta Jans – Rooijmans (Odiliapeel) – Falatio, Wim

Renske Schaik (Schalkwijk) – C.S.I.

CVIJ1* Junioren

Eleonora Westebring – Putten (Essen) – Ilyas

Merel Westebring (Essen) –

CVICh1* Children

Isabella Delemarre (Almere) –

Lucy van Puffelen (Hoogblokland) –

Bram Striezenau (Muiderberg) – Knockawuddy Beatrice, Newmarket Boom Box

Moneke Valenkamp (Muiderberg) –

CVIJ2* Junioren

Anouk Arachchige (Bunschoten-Spakenburg) – Jazz Time Son

Fionn Baetens (Zevenaar) –

Rian Pierik – Bongers (Handel) – Chameur

Wilke van de Coolwijk (Den Dungen) – Izmir ‘H’

Jinte Pierik (Boekel) – Doemaar

Renate Maas (Heesch) –

Lut Oltmans (Heesch) –

Jeroen Rijpstra (Lisse) –

Meta Jans – Rooijmans (Odiliapeel) – Falatio, Wim

Sam Dos Santos (Retie) –

Elise van de Ven (Heesch) –

Compiègne CEI1* 100/ CEI2* 120/ CEI3* 160/ CEIYJ2* 120/ CEI3 Frankrijk – 12 t/m 13 juni 2021 endurance

Tel: 0033-6611811

E-mail: lawalendurance@gmail.com

Website: facebook : compiegne endurance (or lawal endurance)

CEI3* 160

Marijke Visser (Wanne, Trois-Pont) – Girilambone Radiance

CEI1* 100

Nant Baten (Teteringen) – Lelo’s Allegro

CEIYJ2* 120 Young Riders en Junioren

Eva van Arem (Hulshorst) – Eenhoorn’s Tabal

Nanke Kramer (De Veenhoop) – Onenightstand

Verklaring wedstrijdcodes

C = Concours                         J = Junioren                           D = Dressuur                         R = Reining                          

I = Internationaal                    YR = Young Riders                E = Endurance                       V = Voltige            

O = Landenwedstrijd              A = Mennen                           S = Springen                          YH = Jonge Paarden

P = Pony’s                             C = Eventing                          PE = Aangepaste sporten      W = Wereldbeker