Dit weekend zijn er twee paarden kampioenschappen.

Dit weekend zijn er twee paarden sport kampioenschappen.

14 augustus 2019 Uit Door Nieuws Online

Deelnemers internationale wedstrijden 12 t/m 18 augustus 2019

Dit weekend staan twee Europese kampioenschappen op het programma voor de Nederlandse paardensporters. In het Poolse Strzegom is het EK dressuur, springen en eventing voor pony’s. Nederland heeft in alle drie de disciplines sterke teams.

Ook de enduranceruiters hebben hun EK in Euston Park in Groot-Brittannië. In de wedstrijd over 160km komen Nant Baten, Esther Groen, Donna Oudshoorn, Leonie Schoonderwoert en Marijke Visser voor TeamNL in actie.

Verder zijn TeamNL dressuur- en springruiters op het concours in Donaueschingen. Daarnaast zijn de springruiters actief in Lier, Wiener Neustadt en Harthill. Ook zijn voor TeamNL eventingruiters wedstrijden in Hambach en Somerford Park.

Strzegom CH-EU-P-D Polen – 13 t/m 18 augustus 2019 dressuur

Tel: 0048-748554042

E-mail: office@stragona.pl

Website: www.Strzegom2019.pl

CH-EU-P-D EK pony’s dressuur

Robin Heiden (Alphen Gld) – Colourfull Cannonball

Floor van der Kuijl (Hummelo) – Champ of Daily

Evi van Rooij (Sint-michielsgestel) – King Stayerhof’s Jango

Micky Schelstraete (Gemonde) – Elin’s Noncisdador

Donaueschingen CDI4*/ CDIU25/ CDIY Duitsland – 15 t/m 18 augustus 2019 dressuur

Tel: 0049-44739411250

E-mail: astruckmeier@escon-marketing.de

Website: www.escon-marketing.de

CDI4*

Jill Huijbregts (Drunen) – EventZ Enzos-Armani

Agaath van der Lei (Uden) – VRBgroup’s Caron

Sander Marijnissen (Wijdewormer) – DSM Cool 2 Johnson

Strzegom CH-EU-P-S Polen – 13 t/m 18 augustus 2019 springen

Tel: 0048-748554042

E-mail: office@stragona.pl

Website: www.Strzegom2019.pl

CH-EU-P-S EK pony’s springen

Lilly Engelsman (Berkhout) – Blackwoodland Rock

Fleur Holleman (Huissen) – Bora-Bora

Mart IJland (Hengelo Ov) – Invisible “E” van het Juxschot

Cheyenne Meijers (Echt) – Special Lady

Pam Nieuwenhuis (Groessen) – Zeppe Van De IJsseldijk

Donaueschingen CSI3*/ CSIU25-A/ CSIAm-A/ CSIYH1* Duitsland – 15 t/m 18 augustus 2019 springen

Tel: 0049-44739411

E-mail: astruckmeier@escon-marketing.de

Website: www.escon-marketing.de

CSI3*

Jeroen Dubbeldam (Weerselo) – Forever SFN, Roelofsen Horse Trucks Eldorado S, Roelofsen Horse Trucks Gioia van het Neerebosch

Lisa Nooren (Maastricht) – Ezra Van W, VDL Groep Gistique, VDL Groep Sabech D’Ha

Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) – Balboa  HS, Expensive, Farmers Proud HS

CSIYH1*

Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) – Halla

Lier CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* België – 16 t/m 18 augustus 2019 springen

Tel: 0033-33349802

E-mail: info@azelhof.be

Website: www.azelhof.be

CSI2*

Chiem Bosboom (Schiedam) – Ebell-Avant

Kim Emmen (Raamsdonk) – Eclips, Farah, Gikke

Lisa Everts (Enschede) – Hamdan

Amber Fijen (Bladel) – Centogran, El Corrado, Kay Lee van de Meulenberg

Vincent Geerink (Gelselaar) – Elamé, Fifty-Fifty, Footloose

Jody van Gerwen (Susteren) – Harissa Z, Inebelle van ‘t Welthof, Lucky’s Son van ‘t Welthof

Stefanie Heins (De Schiphorst) – Flambeau, Guilietta, Silverado

Laura Hoefsloot (Nijkerkerveen) – Equity

Elisabeth Jukema (Sexbierum) – Trend Line H

Anouk Kort (Lewedorp) – Caviana de Kreisker, Chivas AP Z, Ichikawa

Iris Michels (Liessel) – Cristal Utopia Z

Lonneke Mulder (Sittard) – Bonanza, Cristallo II

Barbara Schreuder (Baexem) – Eye of the Tiger, G-star

William Schreuder (Baexem) – Quint

Ilse Tolboom (Bunschoten-Spakenburg) – Gartbreaker, Groenendaal’s Figo

Noëlle van der Velde (Hoogstraten) – Newport Grandia Z, Zamora

Freek Vestjens (Sevenum) – Don’t Touch It M, Glück

Meike Zwartjens (Raalte) – Twister De La Pomme

CSI1*

Kim Emmen (Raamsdonk) – Louis Vuitton vd Wouwerse Veld

Lisa Everts (Enschede) – La Kido One

Stefanie Heins (De Schiphorst) – Daro H

Elisabeth Jukema (Sexbierum) – Haresco

Iris Michels (Liessel) – Black Out, Flora

Lonneke Mulder (Sittard) – Hermes de Lux

Tatum Michelle Scheich (Harkstede) – Bolivia Rk, Flecki

Anouk Tolboom (Bunschoten-Spakenburg) – Everton

Ilse Tolboom (Bunschoten-Spakenburg) – Ienafanory

Freek Vestjens (Sevenum) – HBR Charlotte

Justin Zwartjens (Raalte) – Globertrotter Z

Meike Zwartjens (Raalte) – Fritz

CSIYH1*

Kim Emmen (Raamsdonk) – issun boshi

Amber Fijen (Bladel) – Halla

Vincent Geerink (Gelselaar) – Jacky boy

Jody van Gerwen (Susteren) – Handyman

Elisabeth Jukema (Sexbierum) – Lighteasy D’Urville Z, Nelleke van de Meilegem Z

Anouk Kort (Lewedorp) – Nixon van HD

Freek Vestjens (Sevenum) – HBR Amira, HBR The Dude

Meike Zwartjens (Raalte) – Denzel Tivoli Z

Wiener Neustadt CSI2*/ CSIYH1* Oostenrijk – 13 t/m 18 augustus 2019 springen

Tel: 0043-6641814533

E-mail: office@horses4sport.com

Website: www.lake-arena.at

CSI2*

Sanne Thijssen (Sevenum) – Carinja, Con Quidam RB, Inventa D’Or, T-Gavoli Z, Valentino Z

Harthill CSI2*/ CSIAm-A Groot-Brittannië – 13 t/m 18 augustus 2019 springen

Tel: 0044-1829307676

E-mail: info@bolesworth.com

Website: www.bolesworthinternational.com

CSI2*

Journey van Eerd (Veldhoven) – Knegt’s Gaudi

Strzegom CH-EU-P-CCI2-L Polen – 13 t/m 18 augustus 2019 eventing

Tel: 0048 748554042

E-mail: office@stragona.pl

Website: www.Strzegom2019.pl

CH-EU-P-CCI2-L EK pony’s eventing

Daniel Haver (Lelystad) – Zeb

Senna van Houte (Pannerden) – Naughty Boy

Sterre van Houte (Pannerden) – Fernhill First Lady

Lisa Joosse (Balkbrug) – Rathcline Dream

Michelle Swinkels (Moergestel) – Snow

Hambach CCI2*-L/ CCI3*-S Duitsland – 16 t/m 18 augustus 2019 eventing

Tel: 0049-97251688

E-mail: tschibie@a2online.de

Website: www.pferdefreund-lindenhof-hambach.de

CCI3*-S

Thierry van Reine (Herveld) – ACSI Harry Belafonte

CCI2*-L

Suzanne de Heus – van Thuyl (Nieuwegein) – Invincible HDH

Somerford Park CCI3*-S/ CCI2*-S Groot-Brittannië – 16 t/m 18 augustus 2019 eventing

Tel: 0044-1260299888

E-mail: debbie@somerfordpark.co.uk

Website: www.somerfordpark.co.uk

CCI2*-S

Maaike van Wijk (Nr Buntingford Uk) – Prospect Howzat

Euston Park CH-EU-E 160/ CEI1* 80/ CEIO2* 120/ CEIYJ1* 80/ CEI Groot-Brittannië – 15 t/m 18 augustus 2019 endurance

Tel: 0044-1753847900

E-mail: info@eustonparkendurance.co.uk

Website: eustonparkendurance.co.uk

CH-EU-E 160 Europese kampioenschappen

Nant Baten (Teteringen) – Shv Silver Nahlu

Esther Groen (Bromsgrove) – Watt Du Colombier

Donna Oudshoorn (Katwijk Zh) – Valkan

Leonie Schoonderwoert (Hoogeveen) – Meneer Prince

Marijke Visser (Wanne, Trois-pont) – Castlebar Gameboy

CEI1* 80

Mijke Albersen (Dubai) – Happy Hour

Melisa Huijsman (Voorschoten) – El W Dora

Angela Jonkman (Scharmer) – Yacari

Michelle Nooijen (Rotterdam) – Czartowczyk

Marijke Visser (Wanne, Trois-pont) – Rouchka de Luc

CEIO2* 120

Shanti Roos (Bishop Lydeard) – Vaillant NA

CEIYJ1* 80

Ijjou Mohamed (Leiden) – DR Bahirah

CEIYJ2* 120

Anne Marijn Kok (Hendrik-Ido-Ambacht) – Venise Cabirat

Desiree Warmenhoven (Rijnsburg) – Carlee`s Feline

Verklaring wedstrijdcodes

C = Concours                             J = Junioren                                D = Dressuur                              R = Reining                     

I = Internationaal                        YR = Young Riders                   E = Endurance                           V = Voltige     

O = Landenwedstrijd                 A = Mennen                                S = Springen                             

P = Pony’s                                  C = Eventing                              PE = Aangepaste sporten